Шлях у лікування починається з істинного діагнозу…

Адреса:

м. Львів, вул. Наукова, 12а

УЗД судин шиї та голови
(дуплексне сканування судин головного мозку)

У сучасному тенологічно розвиненому світі більшість населення зіштовхується з проблемами болю голови, запаморочення, головокружіння, двоїння в очах, зниження гостроти зору, оніміння кінцівок – все це значно знижує працездатність та відчуття радості від оточуючого світу. І не завжди ми знаємо з чого почати обстеження, чи до якого лікаря звернутися. А тим часом ці симптоми можуть бути пов’язані із захворюваннями судин шиї (сонні та вертебральні артерії) та голови.

Висококваліфіковані спеціалісти медичного центру “Істина”, що знаходиться у м.Львові по вул. Науковій 12а, проведуть обстеження судин шиї та голови за допомогою доплерографії (гілки дуги аорти та ТКДС), допоможуть виявити причину недуги. Цей метод не потребує попередньої підготовки та не шкідливий для організму, на відміну від рентгену чи КТ(комп’ютерної томографії). За допомогою дуплексного сканування (УЗД судин) досліджують рух крові по судині та його напрямок, швидкість, наявність тромбів чи атеросклеротичних бляшок. Адже частина тромбу або атеросклеротичної бляшки може відокремлюватися і разом з рухом крові потрапляти в артерії головного мозку, спричинюючи інсульт, смертність від якого посідає друге місце в структурі загальної смертності. Тому вчасне УЗД судин (дуплексне сканування) є надзвичайно важливим.

Показання до УЗ-дослідження сонних артерій: транзиторні ішемічні приступи; зворотні ішемічні неврологічні дефіцити; легкі інсульти у молодих пацієнтів, симптоми яких зникли; атипові нефокальні симптоми, що можуть мати судинну етіологію; артеріопатії/пацієнти високого ризику перед хірургічним втручанням; стан після ендартеректомії; пульсуючі утворення на шиї; травма або розшарування; скринінг щодо захворювання. У центрі «Істина» Вас за попереднім записом швидко і якісно обстежать. А наші ціни приємно здивують.


Методика дослідження сонних артерій

Методика дослідження хребцевих артерій

Транскраніальне сканування