Шлях у лікування починається з істинного діагнозу…

Адреса:

м. Львів, вул. Наукова, 12а

УЗД урологічних патологій
УЗД нирок

Виявлення захворювання нирок і сечостатевої системи людини на початковому етапі часто неможливе без проведення ультразвукової діагностики (УЗД нирок, УЗД сечового міхура).

Під час УЗД нирок можна дослідити структуру нирки і ниркових судин, розміри і положення нирок, щільність і товщину паренхіми, характер контуру нирок. Покази до проведення УЗД нирок: Зміна клінічних аналізів сечі Болі в поперековій ділянці Ниркові коліки Різні травми і удари нирок Діагностика новоутворень нирок Гострі і хрнічні специфічні і неспецифічні запальні захворювання нирок Часті підвищення артеріального тиску Профілактичний диспансерний огляд (розмір, положення, структура нирок).

УЗД нирок виконується як в положенні лежачи, так і вположенні стоячи. Нирки чудово візуалізуються без попередньої подготовки.УЗД нирок проводять датчиком з боку живота або зі сторони спини, а також у фронтальній площині при положенні хворого на правому або лівому боці. Спеціальна підготовка до ультразвукового дослідження нирок не потрібна. У ранок дослідження не рекомендується пити більше 100 мл рідини.

УЗД сечового міхура

Покази до проведення УЗД сечового міхура:
захворювання сечовидільної системи,
наявність у пацієнтів скарг, характерних для захворювань нирок і сечовивідних шляхів, передміхурової залози (у чоловіків),
наявність змін клініко-лабораторних показників;
макро-і мікрогематурія (наявність еритроцитів в сечі);
наявність урогенітальних інфекцій ;
підозра на новоутворення;
профілактичний диспансерний огляд;
контроль за ходом лікування захворювань сечового міхура і сечоводів.

Підготовка до УЗД сечового міхура:
не мочитися 3-4 години при звичайному питтєвому режимі, або випити 1,5л рідини за 1год до обстеження.

Проведення УЗД сечового міхура займає в середньому від 5 до 15 хвилин.