Шлях у лікування починається з істинного діагнозу…

Адреса:

м. Львів, вул. Наукова, 12а

Спосіб лікування нейроспастичних захворювань судин

Винахід відноситься до медицини, а саме до хірургії судин і може застосовуватись при лікуванні хвороби Рейно, облітеруючих захворювань артерій, лімфостазу, варикозної хвороби , флеботромбозу нейрофізіологічними методами.

Відомо:

Деклараційний патент на винахід 55820 Україна А М Кл.7 А61М19/00. Спосіб профілактики ускладнень провідникової перидуральної анестезії./Бурий В.В., Власенко О.В., Мельник В.А., Бурий В.Т.( Україна);№2002075388; Заявл. 01.07.2202; Опубліковано 15.04.2003, Бюл. №4, який передбачає блокаду анестетиками центрів симпатичної нервової системи в бокових рогах спинного мозку, що знімає нейроспазм судин.

Деклараційний патент на винахід 6330047 Україна А М Кл.7 А61М17/00. Спосіб лікування хвороби Рейно./ Бурий В.В., Власенко О.В., Мельник В.А., Бурий В.Т.( Україна);№ 1003076637; Заявл. 15.07.2003; Опубліковано 15.03.2004, Бюл. №3, який передбачає внутрішньоартеріальне введення лікарських засобів для лікування нейроспастичних захворювань (хвороби Рейно).

В основу винаходу “Спосіб лікування нейроспастичних захворювань судин” поставлене завдання за допомогою електромагнітних хвиль, їх дії на розміщених в рогах спинного мозку центри вегетативної нервової системи, а також введення за допомогою електромагнітних хвиль лікувальних препаратів в ці центри і безпосередньо в хворий орган, внаслідок чого покращити мікроциркуляцію органів.

Поставлене завдання вирішується способом, який полягає у дії модульованих експотенційно огинаючих прямолінійних коливань електромагнітних хвиль з певною частотою (модуляції формуються в пачки регульованих електричних імпульсів певної напруги, потужності, періодичності відповідно пульсу пацієнта) на ділянку шийно-грудного відділу хребта і хворий орган, одночасно під пластини накладають прокладки змочені сумішшю лікувального розчину, які за допомогою електромагнітних хвиль вводять в центри вегетативної нервової системи, що знаходяться в бокових рогах спинного мозку шийно-грудного відділу хребта, що знімає ангіоспазм, стабілізує нервову систему, відновлює капілярний кровообіг та мікроциркуляцію.

Метод реалізується наступним чином:

Хворому на ділянку шийного і верхнього грудного відділів хребта накладають струмопровідну пластину приєднану до одного з полюсів генератора модульованих експотенційно огинаючих прямолінійних коливань електромагнітних хвиль. В ділянці хворого органу (пальців) накладають іншу струмопровідну пластину підключену до протилежного полюсу генератора електричних імпульсів. Пластини фіксуються пневматичними манжетами, тривалість процедури 45 хв. Рекомендований курс лікування 10 – 15 днів по 1 процедурі на добу.

Автор Бурий Віталій Володимирович
лікар Медичного центру «Істина»